Author: z***5
Date:
Review: Omg I loved this so so much better than the £14 ones from the locals stores I loved this one so so much really recommend for anyone really pls like I need point
Color: White
Size: one-size
Price: 90kr
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Voltage | 3.7 V |
| Length | 14.2 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 3.1 cm |
| SKU | sb2406236354790786 |
Author: z***5
Date:
Review: Omg I loved this so so much better than the £14 ones from the locals stores I loved this one so so much really recommend for anyone really pls like I need point
Color: White
Size: one-size
Author: a***g
Date:
Review: Very happy with this lady shaver, it came well packaged and works very well.
Color: White
Size: one-size
Author: a***3
Date:
Review: I like it. Gets the job done.
Color: White
Size: one-size
Author: s***p
Date:
Review: brilliant shaver doesn't cut your skin and battery last a good while
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.